KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14908188
nr 1490 8188
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x37, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:25:19
15/9 10:02:51
100 kr
19/9 04:29:31